Panorama - wizualizacja

Osiedle Panorama to sąsiedztwo starego miasta, kultury, rozrywki i nauki.

O osiedlu Panorama

Widok z drona na osiedle Panorama w Olsztynie

IDEA

Z okien najwyżej położonych mieszkań w „Panoramie” będzie można obserwować rytm miasta bez wychodzenia z domu. Dzięki lokalizacji jest ono u naszych stóp. Osiedle daje również możliwość korzystania ze wszystkich zalet życia w mieście. Okna witrynowe na ostatnich kondygnacjach to też większa ilość naturalnego światła, które dociera do mieszkania. Dzięki niemu wnętrze będzie jasne, ciepłe i przytulne.

Wizualizacja osiedla Panorama w Olsztynie, deweloper Budlex

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Osiedle to miejsce, w którym komfort mieszkania oraz bezpieczeństwo mają podstawowe znaczenie. Monitoring oraz liczne udogodnienia ułatwią codzienne funkcjonowanie. Dla osób mobilnych przewidzieliśmy komfortowy parking oraz specjalne stacje serwisowe dla rowerzystów.

Tani kredyt hipoteczny w Budlex

Benefity inwestycji

FUNKCJONALNOŚĆ

Funkcjonalność to w przypadku osiedla Panorama słowo klucz. Podstawą są doświetlone, dobrze zaprojektowane przestrzenie dające dużą swobodę aranżacji. Tak więc forma z jednej strony, a z drugiej elegancka i komfortowa przestrzeń.

Panorama - wizualizacja

BLISKOŚĆ NATURY

W każdej chwili ciepło domowego zacisza można zamienić na bliski kontakt z naturą. Aż dwa parki oraz tereny rekreacyjne są na wyciągnięcie ręki. Położenie osiedla i bliskość komunikacji miejskiej, gwarantuje połączenie ze wszystkimi dzielnicami miasta. Ta lokalizacja to swoboda i łatwość przemieszczania się dla osób w każdym wieku.

Wizualizacja osiedla Panorama w Olsztynie - osiedle blisko natury

Osiedle Panorama w Olsztynie

Map loading...