Informacje
o spółce

ZARZĄD SPÓŁKI

Filip Friedmann

FILIP FRIEDMANN

CZŁONEK ZARZĄDU

Większościowy udziałowiec.

MICHAŁ KOŚLACZ

CZŁONEK ZARZĄDU

Studiował w Międzynarodowej Szkole Handlowej oraz na Politechnice Śląskiej. Posiada 20 letnie doświadczenie w nieruchomościach. Specjalizuje się w działalności inwestycyjnej, M&A. W 2013 roku uczestniczył w procesie IPO na GPW. Swoją karierę zaczynał w firmie doradczej w Warszawie i Paryżu.

MAŁGORZATA MELLEM

CZŁONEK ZARZĄDU

Małgorzata Mellem skończyła administrację na WSP w Bydgoszczy, a także studia podyplomowe dotyczące zarządzania, obrotu oraz szacowania nieruchomości. Posiada bardzo duże doświadczenie dotyczące sprzedaży zdobyte na kierowniczych stanowiskach piastowanych przez ostatnie 17 lat. Od 2002 r. Dyrektor Działu sprzedaży w Budlex Sp. z o.o. W 2012 r. powołana na stanowisko Wiceprezesa Spółki.

KRYSTYNA BRZEZIŃSKA

CZŁONEK ZARZĄDU

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie zawodowe w sektorze budowlanym. Posiada uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej; licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. W latach 1996-2006 pracowała w P.I. Bud-Tech sp. z o.o. na stanowisku Dyrektora ds. Inwestycji, rozszerzając zakres działalności spółki o działalność developerską. Wcześniej związana z Pracownią Projektową – Investprojekt. Posiada pięcioletnie doświadczenie pracy w administracji samorządowej na stanowisku Kierownika Referatu Budownictwa. Od 2006r. związana z grupą Budlex na stanowisku Dyrektora Technicznego, oraz Członka Zarządu w spółkach celowych Grupy, W styczniu 2018 roku powołana do Zarządu Spółki.

ŁUKASZ GROCHOCIŃSKI

CZŁONEK ZARZĄDU