• 15.05.2024

  AKTUALNOŚCI Z BUDOWY OSIEDLA - MAJ 2024

  Prace na inwestycji wkraczają w końcową fazę, aktualnie wykonywana jest droga dojazdowa do osiedla. Prowadzone są prace przy wewnętrznych ciągach komunikacyjnych. Układane są płytki na klatkach schodowych.

  • 11.04.2024

   AKTUALNOŚCI Z BUDOWY OSIEDLA - KWIECIEŃ 2024

   Kładzione są płytki na klatkach schodowych, trwa montaż wewnętrznych parapetów w mieszkaniach. Zamontowano prawie wszystkie balustrady balkonowe. Rozpoczął się montaż drzwi wejściowych do lokali. Trwają prace przy instalacji deszczowej w ulicy Marynin.

  • 10.02.2024

   AKTUALNOŚCI Z BUDOWY OSIEDLA - LUTY 2024

   Budynek A
   Usuwane są rusztowania z elewacji, zakończono posadzki na balkonach, trwa układanie izolacji akustycznej na częściach wspólnych wraz z wykończeniem ścian i sufitów. Instalacje podposadzkowe wykonane zostały w 40 lokalach, niebawem rozpoczną się prace w kotłowni i rozpocznie się suszenie garaży w celu wykończenia posadzek.
   Budynek B
   Na elewacji pozostała wyłącznie do dokończenia warstwa wykończeniowa - wszystkie lokale mają wykonane instalacje podposadzkowe oraz posadzki. Kotłownia gazowa została wykonana i uruchomiona. Trwa dosuszanie budynku. Wykonano przyłącze gazowe oraz elektryczne, stacja transformatorowa również została postawiona na terenie inwestycji, trwają końcowe prace przy sieci w ul. Marynin Na początku marca rozpoczną się prace przy oddymianiu garażu oraz montaż wind, w ślad za tym rozpocznie się układanie płytek w częściach wspólnych.

  • 30.11.2023

   AKTUALNOŚCI Z BUDOWY OSIEDLA - LISTOPAD 2023

   Budynek A
   Elewacja jest zaawansowana w 70%, prace przy kładzeniu tynków wewnętrznych wynoszą 30%, układanie instalacji elektrycznej w mieszkaniach zostało zakończone, w częściach wspólnych jest już w połowie ułożona. Skrzynie rozsączające, odpowiedzialne za instalację wody deszczowej, są już ukończone. Okna PVC zostały zamontowane, tak jak okna aluminiowe w klatkach schodowych.

   Budynek B
   Elewacja jest ukończona w 65%, tynki wewnętrzne zostały położone w 80%, rozprowadzanie instalacji elektrycznej w mieszkaniach zostało zakończone, w częściach wspólnych wynosi około 70%. Ukończono montaż okien PVC w budynku i okien aluminiowych w klatkach schodowych. Rozpoczął się montaż stacji transformatorowej oraz przyłącza gazowego. W najbliższym podłączane będzie przyłącze kanalizacyjne oraz wodociągowe. Zamówiony został niezbędny osprzęt do kotłowni oraz grzejniki.