• 17.02.2024

  AKTUALNOŚCI Z BUDOWY OSIEDLA - LUTY 2024

  Trwają odbiory UDT wind. Mieszkania są już wykończone. Zostały zamontowane drzwi do mieszkań. Trwają ostatnie pracę elewacyjne od ulicy Królowej Jadwigi, trwa przebudowa chodników wzdłuż ulicy Królowej Jadwigi i Naruszewicza. Wewnątrz budynku wykonywane są zabudowy szachtów instalacyjnych.

  • 04.11.2023

   AKTUALNOŚCI Z BUDOWY OSIEDLA - LISTOPAD 2023

   W budynku A wykonywane są prace elewacyjne, kładziony jest tynk czesany i płytki klinkierowe. Trwają prace dekarskie, prace instalacyjne. W mieszkaniach wykonywane są tynki i szlichty posadzkowe. Układane są gresy w częściach wspólnych. W budynku B zakończono montaż stolarki okiennej, trwają prace elewacyjne i dekarskie. Wykonywane są instalacje sanitarne i elektryczne. W mieszkaniach kładzione są szlichty posadzkowe.

  • 11.09.2023

   AKTUALNOŚCI Z BUDOWY OSIEDLA - WRZESIEŃ 2023

   W trakcie wykonywania są prace elewacyjne – układane są okładziny z płytek klinkierowych i tynk typu „baranek”. Na ukończeniu w mieszkaniach są wewnętrzne instalacje sanitarne, wentylacja i instalacje elektryczne. Niebawem zakończą się prace tynkarskie. Rozpoczęto wykonywanie szlicht posadzkowych w mieszkaniach. Pozostały ostatnie elementy stolarki okiennej PCV do montażu. Ukończono prace przy pokryciu dachu na obu budynkach.

  • 07.07.2023

   AKTUALNOŚCI Z BUDOWY OSIEDLA - LIPIEC 2023

   Budynek A
   Trwa montaż stolarki PCV, rozpoczęto prace elewacyjne. W mieszkaniach wykonywane są instalacje elektryczne i C.O. oraz kładzione są tynki.
   Budynek B
   Niebawem zakończy się wznoszenie konstrukcji budynku.
   W mieszkaniach wykonywane są instalacje elektryczne i trwa montaż stolarki PCV.